OFERTA

GŁÓWNA / OFERTA

-  O OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM JÓZEFINA  -

O JÓZEFINA

 

 

Duży komfortowy obiekt, atrakcyjne ceny i świetna lokalizacja to główne, choć nie wszystkie zalety naszej oferty, a w niej : pokoje z łazienkami, sala taneczna, stół do ping-ponga, stół bilardowy, przestronna stołówka i smaczne jedzenie oraz plac zabaw, boisko do siatkówki i piłki nożnej, a na wieczorne spotkania położona w pobliżu strumienia mieszcząca kilkadziesiąt osób bacówka.

UDOGODNIENIA W JÓZEFINA

 

Bezpieczne, ogrodzone parkingi po obu stronach obiektu. Obiekt posiada opinię straży pożarnej. Organizujemy kolonie letnie, zielone szkoły, zimowiska, wczasy rodzinne, imprezy plenerowe z pieczeniem barana i kapelą góralską. Zimą proponujemy kuligi z pochodniami. Dla większej grupy oferujemy miejsca noclegowe w drugim domu tuż obok - 40 dodatkowych miejsc.

Właściciel - Józefa Grzywnowicz

-  NASZE UDOGODNIENIA  -

   
JADALNIA
ATRAKCYJNE CENY
OPINIA STRAŻY POŻARNEJ
PARKING

 

 

 

 

   
WI-FI
PAKIET TV
KOLONIE
STREFA DZIECKA

 

 

 

 

-  NASZA OFERTA  -

POŁUDNIOWY KLIMAT

 

Piękne krajobrazy, gościnność charakterystyczna dla lokalnych mieszkańców oraz unikatowy klimat. Poznaj nasz sekret – otwartych na Gości pracowników.

Jadalnia

 

Tradycyjne smaki, regionalne potrawy, wszystko po to by przybliżyć Państwu smak naszych okolic. Dbamy o zapewnienie naszym Gościom szerokiego wyboru dań serwując śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego.

OBIEKTY PLENEROWE

 

Z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy wokół naszego Pensjonatu miejsca rekreacyjne, idealne także do wypoczynku w gronie bliskich i znajomych.

SALA DYSKOTEKOWA

 

Z myślą o grupach posiadamy w Pensjonacie także salę dyskotekową. Zorganizowana u nas impreza podniesie atrakcyjność Państwa wizyty u nas oraz sprawi, że wspomnienia będą jeszcze milsze.

Sala konferencyjna

 

Sala konferencyjna gotowa na zorganizowanie konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych. Sala dostosowana do potrzeb Gości.

NA SZLAKU

 

Położenie Pensjonatu otwiera przed naszymi Gośćmi możliwość spędzenia wolnego czasu w aktywny sposób. W pobliżu znajduje się wiele tras wycieczkowych, park linowy oraz sportowe obiekty.

 

 

Organizujemy kolonie letnie, zielone szkoły, zimowiska, wczasy rodzinne, imprezy plenerowe z pieczeniem barana i kapelą góralską. Zimą proponujemy kuligi z pochodniami.

Na skróty

 Główna  Atrakcje  Oferta  Pokoje
 Galeria  Kontakt  Polityka prywatności

KONTAKT

Adres : Ochotnica Dolna,

os. Lubański 15a, 34-452

Email : jgrzywnowicz@op.pl

Telefon : +48 500 285 584

Telefon : 18 26 248 49